Kus viga näed laita, seal registreeri mõttekoda

Ma ei tea, mida mõttetalgud endaga kaasa võivad tuua, aga tingimused on loodud selleks, et kõik võib juhtuda. Mõni küla remondib ehk kultuurimaja ära, mõni kvartal ehk loob nabrivalve, mõni linn ehk muutub rohelisemaks, mõni inimene rõõmsamaks. Võib-olla sünnib mõni väärt mõte? Väga palju väga mõistlikke inimesi on oma aega ja energiat juba panustanud, et see värk käima tõmmata, ma arvan, et üritus väärib osalemist.

Kuuldavasti on korraldajad saanud koolitusi, et märgata ja maha suruda päris hulle ja niisama kisajaid.

Kuuldavasti pole paljud päris täpselt aru saanud, mis värk on…

Aga netis on huvitavaid mõtteid , mis annavad aimu. Rääkimata Minu Eesti Mõttetalgute ametlikust kodulehest.

Aeg-ajalt kokku tulla ei tee kellelegi kahju. Pigem on oht, et sünnib midagi ilusat.
Aeg-ajalt kokku tulla ei tee kellelegi kahju. Pigem on oht, et sünnib midagi ilusat.

Kokkuvõttes võib tegijaid tsiteerides vastata küsimustele nii:

MIDA ME TEEME?

Julgustame kodanikke rohkem algatama, kokku tulema ja koos ära tegema! Loome keskkonna, kus head ideed ja lahendused saavad sündida ning kus inimesed saavad oma ideedele mõttekaaslasi ja toetajaid, kellega koos asi ellu viia.

MIKS ME TEEME?
1. mail tekib või tuleb jagamisele palju häid mõtteid, mis on kas täiesti uued või kellelgi hinges pesitsenud tükk aega.

MIS SAAAB EDASI?
* Pärast 1. maid pakub Minu Eesti toimkond tekkinud ideedele tuge oma veebikeskkonnaga, kus inimestel on võimalik omavahel võrgustuda ja ideid edasi arendada;
* asjatundjad saavad toetada nõuga;
* ettevõtted saavad toetada jõuga;
* Inimesed saavad nii mõttetalgutel kui ka hiljem leida endale palju mõttekaaslasi ja toetajaid, kellega koos ära teha.
* Samuti saab Teeme Ära Minu Eesti toimkond omaltpoolt aidata ja julgustada ideede algatajaid oma ideid ellu viima ning pakkuda selleks neile omapoolselt tuge!
* Väikesed ja kohalikud teod saab kohe ära teha ja selles usaldame täielikult kõiki inimesi, kes neid eest vedada võtavad.

Eks esimesel mail siis kohtume. Kellegagi kindlasti. Mina pole veel mõttekoda välja valinud, aga teen seda varsti. Kui kellelgi on sügav soov teha mõnel teemal v2rskeaju mitteametlik koda, siis andke tuld ja teeme ära. “Kuidas viia keskkonnateadlik mõtlemine osside maailma?” “Kuidas muuta Tartu rattasõbralikumaks” “(mis ainult pähe tuleb)”

One thought on “Kus viga näed laita, seal registreeri mõttekoda”

  1. Mõtlesin isegi värske aju mõttetoa peale.. aga kuna ei saa hetkel kooliasjadegagi toime tuldud siis mõtlesin, et ei hakka korraldama. Kui keegi soovib siis tehke ära. Täna on vist natuke hilja juba ainult..

Kommenteerimine on suletud.