Kestlik Eesti 100

Aasta 2018. toob kaasa Eesti 100-nda sünnipäeva. Sünnipäevad, eriti tähtsad juubelid, on teatavasti õige aeg enesepeegeldusteks – vaatamaks nii minevikku kui ka tuleviku, ühtlasi mõeldes, mis on olnud head, mis halba ja mida saaks paremini teha.

Möödunud 100 aastat ei ole olnud Eestile kerge aeg. Mitte ainult Eestile muidugi. Lisaks jälgedele, mida see aeg meie kollektiivsesse mällu on jätnud, on nad kõik jätnud jälje ka meie loodusesse, meie keskkonda.

100 aastaga oleme me loomulikult saanud palju targemaks, oleme teadlikumad. Paljud vead, mida me enam ei teeks kummitavad meid aga siiani. Oleks saanud omal ajal paremini teha aga ei tehtud ja nüüd on nii, oleks vaid enne teadnud…

Läheneva juubeli lävel soovime Värske ajuga võtta aja, et asjad uuesti ja põhjalikumalt läbi mõelda. Kutsume uuendusmeelsete ideedega inimesi, näiteks oma ala eksperte esitama ettepanekuid sellest, kuidas astuda järgmisele sajale aastale vastu keskkonnasõbralikumalt, parema elukvaliteediga, tervislikumalt –  laias laastus rohelisemalt.

Kui sul on teadmisi, mida jagada; sahtli põhja kirjutatud plaan kestlikumast Eestist või soovitusi, kellega intervjuud teha, siis olenemata idee valmimisjärgust võta meiega ühendust ja mõtleme koos edasi, kuidas su head mõtted lugejateni tuua. Loeme huviga kõik lood läbi, toimetame ning igal kuul postitame oma blogikeskkonnas ühe artikli, et parimad jõuaksid Eesti rahva ette.

Teie abiga soovime anda oma panuse selleks, et Eesti järgmised 100 aastat oleks ilusamad, tervemad ja keskkonnasõbralikumad.

Teie Värske aju!
v2rskeaju@gmail.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kuidas maailm rohelisemaks muutub?